Oyun Kasabası
Burası farklı bir dünya.

Valorant Yeni Ajan Nasıl Açılır?

0

RIOT Games oyunu olan Valorant dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip, oyuncuların belki de en fazla sevdikleri özelliklerden birisi sürekli olarak oyuna yeni ajanların gelmesi diyebiliriz. Oyundaki ajan çeşitliliği arttıkça oyundan alınan keyif ve rekabet seviyesi de yukarıya çıkıyor. Valorant Yeni Ajan Nasıl Açılır? Diye merak edenlere adım adım anlatalım.

Valorant Yeni Ajan Etkinleştirme

Valorant’da yeni bir ajanı açmanın 2 yolu var. Bunlardan ilki VP ile o ajanın kontratını satın almak. Bu işlemi Valorant Point yükleyerek anında yapabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise yeni ajanın kontranı açmak ve 5. Seviyeye kadar getirmek. Bu biraz uzun bir süreçtir. Ortalama 10 kadar maç atmanız gerekir. Dereceli ya da herhangi bir oyun modunda XP kasarak yeni ajanın seviyesini ilerletebilir ve kontrat 5. Seviyeye geldiği zaman o karakteri aktif edebilirsiniz.

Valorant Yeni Ajan Nasıl Açılır?

Valorant yeni ajan etkinleştirme için XP kasacaksanız genellikle derecesiz maçlar daha ideal olacaktır. Valorant da her oyun modu belirli miktarlarda XP verse de kısa süreli olan oyun modlarında alacağınız XP miktarı da düşecektir. Bu nedenle VP ile karakter açmak istemeyenlere derecesiz maçlarda daha rahat XP kasabileceğinizi söylemek gerekiyor.  Valorant Yeni Ajan Nasıl Açılır? Eğer Valorant Points ile bunu yapmak istiyorsanız da 1200 VP kadar bir harcama yapmak zorundasınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.