Oyun Kasabası
Burası farklı bir dünya.

Playstation 3:80710104 Ağ Hatası Sorunu Çözümü

0

Playstation 3 kullanıcılarının zaman zaman canını sıkan bir sorun var. Playstation 3:80710104 Ağ Hatası Sorunu, bu hata ile alakalı çözüm yollarını yazı içeriğimizde bulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan adamları kusursuz bir şekilde tamamlamanız durumunda bu sorunu tamamen ortadan kaldırabiliyorsunuz. Özellikle de Playstation 3 kullanıcıları bu sorunu son dönemde sıklıkla yaşıyor.

Playstation 3:80710104 Ağ Hatası Çözümü:

Bu hata kodu açıklamasına nedeni ise internet bağlantısında olmamasıdır ya da bilgisayarın İnternet’i görmemesi oturum açılamıyor, web sitesinde gezilmiyor sistem yazılımı güncellenmiyor ve diğer sorunlar ile alakalı bu sorunu alabilirsiniz. Hemen aşağıda bu sorun yerlerde çözüm yollarını da göreceksiniz.

  1. İlk olarak Settings (Ayarlar) > [Network Settings] (Ağ Bağlantıları) > [Internet Connection Test] (İnternet Bağlantı Testi) öğesini kontrol ederek başlıyoruz. Internet Connection Test (İnternet Bağlantı Testi) ile kontrolleri sağlayın.
  2. PS 3’de yönlendirici olmadan bağlıyorsanız Settings (Ayarlar) > [Network Settings] (Ağ Ayarları) > [Internet Connection Settings] (İnternet Bağlantı Ayarları) > [Custom] (Özel) altında İnternet Servis Sağlayıcısı üzerinden PPPoE ID ve şifrenin doğruluğunu kontrol edin.

İnternet ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun. Aksi taktirde bu hatayı almaya devam edeceksiniz.  Yukarıdaki adımlar size yol gösterecektir. Playstation 3:80710104 Ağ Hatası Sorunu Çözümü yukarıda ki yöntemler ile kesinlikle ortadan kalkmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.