Oyun Kasabası
Burası farklı bir dünya.

Mafia City püf noktaları! Mafia City bedava altın

0

Mafia City Mobil oyuncuların en fazla tercih ettiği oyunların başında geliyor. Özellikle oyundaki altın hilesi birçok insan tarafından merak ediliyor. Mafia City bedava Altın nasıl alınıyor? Mafia City altın hilesi var mı? püf noktaları ve Tüm detayları ile birlikte içeriğimizde görebilirsiniz.

Mafia City Hilesi

Mafia City en fazla sevilen strateji oyunları arasında yer alıyor ve çok sayıda online oyuncuya sahip. Bu nedenle oyuncular da kendilerine avantaj sağlayabilmek için hileleri merak ediyor. Oyunun en fazla öne çıkan yönlerinden bir tanesi de farklı dillerde oynanabiliyor olması, çok sayıda oyuncu bu sayede kendi ana dilinde bu oyun oynayabiliyor.

Mafia City Hilesi
Mafia City Hilesi

 Farklı dil, din, ırklardaki insanları bir arada buluşturabiliyor. Özellikle de grafik ve animasyonlarında strateji oyunu sevdalılar için son derece iddialı olması oyunu daha değerli kılıyor.

Mafia City Altın Hilesi

Oyunu çok sayıda oyuncu oynadığı için avantaj sağlayabilme adını altının daha fazla olması gerekiyor. Altın hilesi de birçok önce tarafından merak ediliyor. Ancak bu tarzdaki hile kullanımı ban nedeni olduğunu da beraberinde söylemek gerekiyor.

Mafia City oyunu 3D oyun motoru ile birlikte son derece güzel bir mobil oyun olarak ön plana çıkıyor. Sanal gerçeklik olması ve strateji toplantıları yapılabiliyor olması oyunu diğerlerinden farklı kılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.