Oyun Kasabası
Burası farklı bir dünya.

GTA 6 geliyor! GTA 6 ne zaman çıkacak? Nasıl olacak?

0

GTA 6 için bekleyiş devam ediyor. Özellikle son dönemde gelen iddialarla birlikte yeniden gündeme gelen oyun ile alakalı Rockstar Games da resmi bir açıklama gerçekleştirdi. GTA 6 ile alakalı Rockstar Games açıklaması nedir? GTA 6 duyuruldu! GTA 6 ne zaman çıkacak, nasıl olacak? Tüm detayları ile içeriğimizde görebilirsiniz.

GTA 6 duyuruldu!

Gelen bilgilere göre GTA 6 ile alakalı çalışmalar tam gaz devam ediyor. Rockstar Games bugüne kadar oyun için 600 milyon dolardan fazla para harcadı. GTA 6 ana özelliklerinden bir tanesi de GTA 5 e göre 5 kat daha büyük bir harita ile gelecek.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

 GTA 6’nın çıkış tarihi ile belirlendi. Sürecin daha hızlı ilerlemesini isteyen oyuncular için Rockstar Games bu konuda bir açıklama gerçekleştirmişti. Oyunun sorunsuz şekilde çıkabilmesi için biraz daha zamana ihtiyaçlarını olduğunu söyleyen Rockstar Games ekibi birçok önemli mod içinde çalışmalarını devam ettiriyor.

 GTA 6’nın çıkış tarihi ise 2024 yılının son çeyreği olacak. GTA 5 hikaye modu yaklaşık olarak 30 saatte bitiyordu. Ancak gelen son bilgilere göre GTA 6 75 saatte bitecek. Yani şirket GTA V göre 4-5 kat daha büyük bir oyun hedefliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.