Oyun Kasabası
Burası farklı bir dünya.

GTA 5 Mobile (Android) Nasıl İndirilir ve Kurulur?

0

GTA V çıkalı uzunca yıllar olsa da birçok insan tarafından halen daha en sevilen oyunlardan başında geliyor. Özellikle hem bilgisayar gibi farklı platformlarda olması hem de mobil platformda oyunun yer alıyor olması daha fazla ilgi çekmesinin sürdürüyor. GTA5 için mobilde online bir şekilde nasıl oynanır merak ediliyor. GTA 5 Mobile (Android) Nasıl İndirilir ve Kurulur? Tüm detayları ile birlikte içeriğimizde görebilirsiniz

Uzun yıllardır popüler olan GTA V için bilgisayar oyunlarının yanı sıra mobil platformlarda oynamak isteyenler için de çok sayıda alternatif var. Akıllı telefonlar ve tablet üzerinden GTA5 mobil şekilde oynayabiliyorsunuz. Birçok oyuncu konsolda ya da bilgisayarda GTA V oynamayı ve mobil cihazlarda da bu oyun oynamayı seviyor.

Ancak oyunun resmi bir şekilde mobil versiyonunu olmadığını söylemekte yarar var. Bu nedenle akıllı tablet ve telefon üzerinden nasıl oynayacağınızı merak ediyorsanız hemen aşağıda yer alan sekmelere göz atabilirsiniz. GTA V Mobile oynamak isteyen hayranlar için yeni bir fan açıldı GTA V Mobile Android ücretsiz indirimi geçen yıllarda açıldı. GTA 5 Mobile Fan Made indirme ve sistem gereksinimlerini hemen aşağıda görebilirsiniz.

 GTA 5 Mobile (Android) Nasıl İndirilir ve Kurulur?
GTA 5 Mobile (Android) Nasıl İndirilir ve Kurulur?

GTA 5 Mobile Sistem Gereksinimleri

  • Boyut: 272 MB
  • Android sürümü: 5,0 ve üstü
  • RAM: 1 GB ve üstü

GTA 5 Mobile (Android) Nasıl İndirilir?

  1. GTA 5 Mobile APK indirme linkinden oyunu indirin.
  2. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra dosya yöneticisini açın.
  3. İndirilenler klasörüne gidin.
  4. Oyunun APK dosyasını bulup açın.
  5. Kurulum talimatlarını takip edin.
  6. Oyunu oynamak için doğrulama işlemini gerçekleştirin. Aşağıdaki videodan (2.03 sonrası) nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.