Oyun Kasabası
Burası farklı bir dünya.

Fry Cry Primal Kasma Sorunu Problemi çözümü

0

Far Cry serisi birçok oyuncunun sevdiği ve beğendiği bir oyun ancak oyunda bazen hatalar söz konusu olabilir. Özellikle de Far Cry Primal kasma sorunu en fazla yaşanan sorunların başında geliyor. Bu sorun ile alakalı 2022 yılında da bazı problemlerin olduğunu biliyoruz. Fry Cry Primal Kasma Sorunu Problemi çözümü ile alakalı tüm detayları içeriğimizde görebilirsiniz. Aşağıda yer alan adımları sorunsuz bir şekilde uygularsanız kasma sorununu en kısa sürede çözmüş olacaksınız.

Far Cry Primal de bazı kullanıcılar sistem gereksinimlerini yetmesine rağmen kasma sorunu yaşayabiliyor. Bu da oldukça can sıkıcı bir durum ve oyunu konforlu bir şekilde oynamaya engel oluyor. Bu nedenle oyuncular çözüm arıyorlar hemen aşağıda yer alan adımları takip ederek kasma sorununu en aza indirebilir ve oyun keyfinizi çok da arttırabilirsiniz.

 Oyun klasöre de yer alan bazı değişiklikleri grafik ile optimize ederek kasma sorunu en kısa sürede çözebiliyorsunuz.

Fry Cry Primal Kasma Sorunu çözümü

Öncelikli olarak belgelerime Giriş yapın burada My Games adındaki Far Cry Primal klasörüne Giriş yapın bu klasör içerisinde Gamerprofile. xml bulun ve Metin belgesini açın.

Fry Cry Primal Kasma Sorunu
Fry Cry Primal Kasma Sorunu

Gamerprofile. xml klasörünün içerisinden aşağıdaki yazıları aratıyoruz:

GPUMaxBufferedFrames=”0″

DisableLoadimgMip0=”0″

Bu yazıları bulduktan sonra çift tırnak içerisinde yer alan 0 sayısını 1 olarak değiştirin hemen aşağıda gördüğünüz şekilde olacak.

GPUMaxBufferedFrames=”1″

DisableLoadimgMip0=”1″

Bu işlemi yaptıktan sonra metin belgesini kaydediyoruz ve çıkıyoruz. Daha sonrasında NVADIA kullanıcıları, Nvadia kontrol panelinden Fry Cry Primal oyununu buluyor ve grafik ayarları performansını çekerek FPS artışını gerçekleştirebiliyor. Yapmanız gereken sadece bu kadar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.