Oyun Kasabası
Burası farklı bir dünya.

Far Cry 4 Türkçe yama yükleme 2023 nasıl yapılır?

0

Far Cry serisi birçok oyuncunun sevdiği ve özellikle Türkiye’de aktif olarak oynanan oyunların başında geliyor. Türkçe alt yazı ile oyun çok daha keyifli bir hale getirilebilir. Bu yazımızda Far Cry 4 Türkçe yama yükleme 2023 nasıl yapılır? Far Cry tamamen Türkçe hale nasıl getirilir? Tüm detaylarıyla birlikte yazımızda görebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Far Cry 3 ile Türkçe alt yazı hayatımıza girmiş ve birçok oyuncu tarafından da tercih edilmişti. Oyun Özellikle de %100 olarak Türkçe sunulması oyuncuların daha fazla ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Far Cry 4 Yama Çalışması

Far Cry 4’de de aynı geliştiriciler benzer bir çalışma gerçekleştirerek Far Cry 4’ü tamamen Türkçe hale getirdiler. Bu da oyunun seyir zevkini çok daha hızlı bir şekilde genişletiyor. Milyonlarca insanın oynadı far Cry 4 son derece tatmin edici görsel özelliklere sahip aksiyonun hiçbir zaman düşmediği oyun pek çok açıdan tatmin ediyor.

Far Cry 4 Türkçe

  1. İlk olarak Far Cry 4 Türkçe yama dosyasını indiriyoruz.
  2. Winrar dosyasının içindekileri masaüstüne kopyalayın. (Winrar şifresi: rockerdem)
  3. Oyunun kurulu olduğu klasöre giriş yapın.
  4. “data_win32” klasörü içinde ki “patch_hd.dat” ve “patch_hd.fat” dosyalarını yeni bir klasör oluşturup içine atın ve ardından yedekleyin.
  5. Winrar dosyası içindeki “patch_hd.dat” ve “patch_hd.fat” dosyalarını “data_win32” klasörü içine atıyoruz.
  6. Oyunu açıp “Settings > General > Game Language” yoluyla dil ayarlarından Türkçe yapın.
  7. Ayarlarda kapalı ise altyazıları açıp Türkçeyi seçin.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.