Oyun Kasabası
Burası farklı bir dünya.

Clash of Clans Köy Düzenleri 2022

0

Clash of Clans Köy Düzenleri son derece önemli klan savaşlarında başarılı olmak klanı daha ileriye taşımak veya daha iyi bir klana katılabilmek için mutlaka köy düzeninin kusursuz olması gerekir. Savunma yaparak köyünüzü ayakta tutabilirsiniz. Rakipleriniz için geçilmez bir köy için bazı şeyleri bilmelisiniz. Clash of Clans Köy Düzenleri 2022 ile alakalı detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Clash of Clans Köy Düzenleri

Clash of Clans Köy Düzenleri arasında mutlaka size avantaj getirecek olan seçeneklere yönelin. Yazımızın alt kısmında bununla alakalı detayları sizler için anlattık. Bu sayede klan savaşlarında köyünüze gelen saldırılara en iyi şekilde yanıt verirsiniz. Klanınızda sevilen bir köy olmak için mutlaka savunmaya önem verin.

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni

Seviye arttıkça köy düzeninde değişiklikler yapmak zorundasınız. Savunma binaları her zaman depoları korumaya odaklanmalıdır. Seviyeniz arttıkça köydeki ganimetlerde artacak ve bu nedenle depolar son derece hayati öneme sahiptir.

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni için bir diğer önemli nokta ise 11. Seviye sonrasında sağlanan bonuslar ile hızlı bir gelişim gösterebilir ve savunmaya ağırlık verebilirsin. Savunma kalelerinin güçlü olması rakibini de zor duruma sokacaktır. Bu nedenle köyüne gelecek saldırılar için güvenilir alanlar yaratmalısın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.