Oyun Kasabası
Burası farklı bir dünya.

Android oyunlarda Türkçeye çevirme! Android Mobil Oyunları Türkçeye Çevirme Programı

0

Mobil oyunlar dünya genelinde her geçen gün çok daha fazla oynanıyor. Özellikle ülkemizde mobil oyunlara yatkınlık çok daha fazla artmış durumda. Özellikle de Android oyunlar kullanıcılar tarafından çok daha fazla tercih ediliyor. Ancak bazı oyunları Türkçe versiyonların olmaması kimi zaman can sıkıcı olabiliyor. Android mobil oyunları Türkçeye çevirme programları ve nasıl yapılır? tüm detaylarıyla birlikte içeriğimizde görebilirsiniz.

Android Oyunu Türkçeye Çevirme Programı

Android oyunlar sürekli olarak gelişiyor ve yenileniyor. Bunun yanı sıra yeni Android oyunlarda ortaya çıkmaya devam ediyor. Ancak markette yer alan oyunların büyük kısmı İngilizce ve İngilizce bilmeyen Türk kullanıcılar bu oyunları oynamakta ve oyunda keyif almakta zorlanıyor.

Android oyunu Türkçe çeviri programları sayesinde en hızlı şekilde sizlerde oyunların tamamını Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Tap To Translate Screen

Uygulama tamamen ücretsiz şekilde sunuluyor. Uygulama sayesinde oyunları Türkçe diline çevirebiliyorsunuz. Kesinlikle gerçek zamanlı çeviri yapan bir uygulama olarak bilinir.

Bunun dışında farklı uygulamalar veya medya dosyalarını da istediğiniz dile çevirebiliyor. İngilizce veya Çince olarak oyunları Türkçe oynamak isterseniz uygulamayı indirin ve giriş yapın. Daha sonrasında ara yüzde kaynak ve hedef dili seçmeniz gerekiyor. Dil seçimini yaptıktan sonra hızlı bir şekilde onay verin ve artık tüm oyunları Türkçe olarak oynayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.